Mała Książka Wielki Człowiek!

Biblioteki Gminy Jerzmanowa przystąpiły do kolejnej odsłony kampanii Mała książka – wielki człowiek‼️

Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki i zostanie naszym czytelnikiem otrzyma w prezencie niezwykłą książkę „Krasnal w Krzywej Czapce” autorstwa Wojciecha Widłaka z ilustracjami Aleksandry Krzanowskiej, przygotowaną specjalnie przez Instytut Książki.🥰

Zapraszamy najmłodszych czytelników do odbioru wyprawek czytelniczych i zachęcamy do udziału w akcji.🥰

W wyprawce dzieci otrzymają także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece Mały Czytelnik dostanie naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice i opiekunowie – przygotowana dla nich broszura informacyjna „Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Zapraszamy do Biblioteki w Jerzmanowej oraz Jaczowie‼️