Sleeveface w bibliotece !!!

Sleeveface w bibliotece !!!

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym ” Sleeveface w bibliotece – ubierz się w książkę”.

To nasza kolejna propozycja na wspólne świętowanie Tygodnia Bibliotek skierowana do mieszkańców gminy Jerzmanowa popularyzująca czytelnictwo poprzez zainteresowanie grafiką książki.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie zdjęcia w formie sleeveface, czyli zdjęcia, którego elementem jest okładka książki częściowo zasłaniająca fotografowaną osobę, w taki sposób, by stanowiły spójną całość.

Zdjęcie należy przesłać drogą mailową na adres www.biblioteka-jerzm@wp.pl w terminie do dnia 22 maja 2021r., a wypełnione zgłoszenie konkursowe oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku należy dostarczyć do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowej, ul. Głogowska 19b lub filii w Jaczowie ul. Główna 1.

Po tym terminie zdjęcia zostaną udostępnione na profilu Facebook GBP w Jerzmanowej gdzie będzie można na nie głosować do dnia 28 maja 2021r. do godz. 15.00. Trzy zdjęcia z największą liczbą „polubień” zostaną nagrodzone.

Ogłoszenie wyników nastąpi 31 maja 2021 roku.

Zapraszamy do udziału w konkursie, a poniżej prezentujemy zdjęcia bibliotekarek Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowej mogące służyć jako inspiracja 🙂

Zapraszamy również do bibliotek, gdzie pomożemy w wyszukaniu ciekawej okładki książki.

POMOC
Close