Smocze warsztaty czyli spotkanie autorskie z Pawłem Gołuchem

W trwającym Tygodniu Bibliotek odwiedził nas Paweł Gołuch autor książek dla dzieci .

„Smocze warsztaty” które odbyły się w bibliotece w Jerzmanowej oraz Jaczowie to ogniste spotkanie autorskie na którym autor zachęcał dzieci do czytania książek przy okazji w humorystyczny i przystępny sposób przekazując im odrobinę wiedzy o poezji dziecięcej.

Przedszkolaki oraz dzieci z Dyskusyjnego Klubu Książki wysłuchały wesołych wierszy, dodatkową atrakcją były śmieszne atrybuty a do tego śpiew i gra na gitarze.Dzieci chętnie brały udział w zaproponowanych zabawach a wesoła poezja wywołała na ich twarzach dużo uśmiechu.

Spotkanie dofinansowane zostało przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.