Spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim

W dniu 25 listopada 2021r. w Stodole Kultury w Jerzmanowej odbyło się spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim.

Pan Aleksander to autor komedii kryminalnych i powieści obyczajowych. W swoich książkach morduje zawsze z przymrużeniem oka i z uśmiechem na twarzy.

Zadebiutował w marcu 2015r. komedią  kryminalną „ Ukochany z piekła rodem” która zdobyła pierwsze miejsce na liście kryminalnych bestsellerów księgarni Empik com.

Jednak prawdziwą popularność przyniosła mu komedia sensacyjna „ Jak cię zabić kochanie” nominowana w 2016r. przez portal Lubimy Czytać do tytułu Książki Roku.

W roku 2019 jedna z książek Pana Alka „ Raz, dwa, trzy…giniesz ty” doczekała się inscenizacji teatralnej.

Alek Rogoziński opowiedział o początkach swojej kariery literackiej oraz o tym skąd czerpie inspiracje do tworzenia swoich bohaterów. Zachwycił Nas również i rozbawił wesołymi anegdotami z życia, które miały wpływ na jego twórczość.

Spotkanie zakończyło się rozgrywką w kręgle, które jak się okazało, są jedną z ulubionych gier Pana Alka.