Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem

Dnia 15 września w Bibliotece w Jerzmanowej odbyło się spotkanie autorskie z Panem Krzysztofem Petkiem, autorem książek sensacyjno-przygodowych dla wszystkich pokoleń oraz najnowszego, budzącego kontrowersje kryminału dla dorosłych „WYCINANKA”.

Wszystkie książki są już dostępne w naszej bibliotece🥰.

Oprócz bycia pisarzem, Pan Krzysztof jest także dziennikarzem, reportażystą, podróżnikiem, organizatorem szkół przetrwania i wypraw offroadowych a także detektywem… Człowiek z pasją🥰.

Na spotkaniu, dzięki wspaniałym opowieściom, mieliśmy okazję przenieść się do Rumuni – kraju Draculi, w rejony Amazonii, Syberii a także Czarnobyla….

Pan Krzysztof Petek organizuje szkoły przetrwania dla młodzieży w formie wypraw w głąb lasu, jaskiń, gór… dzięki nim, młody człowiek zdobywa umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie.

Miedzy innymi to dzięki tym wszystkim podróżom, zdobytym doświadczeniom,  poznaniem wielu kultur, Pan  Petek pisze tak ciekawe książki przygodowo-sensacyjne😊.

Z całą pewnością nasz gość zachęcił Nas do wzięcia udziału w jednej z jego niesamowitych podróży, czy to w formie ekspedycji, wyprawy czy też oczami wyobraźni czytając jego książki😊.

Spotkanie sfinansowane było przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.