Tydzień bibliotek – spotkanie autorskie online

W tym roku z wiadomych przyczyn „Tydzień bibliotek” wygląda nieco inaczej. Zespół bibliotekarzy dołożył jednak starań aby jakieś atrakcje dla czytelników pojawiły się, jak nie w realu to chociaż w sieci. Tym samym mamy zaszczyt zaprosić Państwa na pierwsze spotkanie autorskie online jakie udało nam się zrealizować. Zapraszamy do wysłuchania (i obejrzenia) godzinnej rozmowy z Arkadiuszem Gruszczyńskim. Dziennikarz, publicysta, pracownik instytucji kultury. Publikował m.in. na łamach takich gazet i czasopism jak: „Znak”, „Vogue Polska”, „Przekrój”, „Dziennika Opinii”, „Gazeta Stołeczna”. Arkadiusz kierując się dużą dozą sympatii do swojej rodzinnej miejscowości (Jerzmanowej) zgodził się na rozmowę z lokalną biblioteką. Podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy dziennikarza, pracy nad wywiadem-rzeką z Miłoszem Boryckim oraz o znaczeniu tożsamości lokalnej. Dziękujemy za rozmowę i zgodę na publikację nagarnia.