UWAGA-KONKURS!!

UWAGA-KONKURS!!

Drodzy czytelnicy, zapewne od wielu dni uczycie się, bawicie i czytacie w domach wraz ze swoimi rodzicami. W pokonaniu nudy na pewno pomagają Wam książki i nowe technologie. Chcemy zachęcić Was do udziału w konkursie, który wykorzystuje obie te formy. Temat konkursu nie jest nowy ale jego forma już tak.

Przenieśmy się wspólnie w świat bajek i baśni. Narysujcie nam ilustrację do książki, którą przeczytaliście podczas pobytu w domu. Na pewno wielu z was przeczytało coś inspirującego samodzielnie lub z rodzicami. Narysujecie, namalujecie, wyklejcie coś pięknego nawiązującego do książki jaką aktualnie czytacie i nie dajcie się nudzie.

 Zasady konkursu

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-9 lat.

  1. Przygotuj rysunek nawiązujący do książki, którą aktualnie czytasz, czyli wykorzystując dowolną technikę plastyczną stwórz ilustrację do książki.. Format rysunku – A4.
  2. Sfotografuj rysunek i prześlij na adres: biblioteka.jerzm@gmail.com. Napisz koniecznie tytuł książki jaką zilustrowałeś.  To w zupełności wystarczy. Ilustracja niech zostanie u Ciebie. Tym razem galeria prac będzie wirtualna. Wszystkie prace jakie do nas trafią umieścimy w serwisie: Flickr.
  3. Nagrody. Książkami i zestawami plastycznymi nagrodzimy pierwsze 3 miejsca w dwóch kategoriach: 4-6 lat i 7-9 lat. Zwycięscy zostaną wyłonieni przez zespół bibliotekarzy i animatorów GCK w Jerzmanowej. O wygraniu nagrody poinformujemy drogą mailową 16 kwietnia 2020 roku.
  4. Termin nadsyłania prac 15 kwietnia 2020 r godzina 15:00.

Powodzenia!

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na wykorzystanie jej w konkursowej galerii Facebook Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowej wraz z opublikowaniem danych autora (dziecka).

Prosimy tylko o dane w postaci adresu e mail i wieku dziecka abyśmy mogły zakwalifikować pracę do odpowiedniej kategorii. Adres e-mail, nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z Tobą w przypadku wygranej twojego dziecka. Adresy e-mail zostaną usunięte po okresie 2 tygodni od daty zakończenia konkursu. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

Mają Państwo prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu proszę o kontakt na adres: biblioteka.jerzm@gmail.com

POMOC
Close