Zapraszamy do Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci i Młodzieży w Jaczowie!

Zapraszamy do uczestnictwa w Dyskusyjnym Klubie Książki dla Dzieci i Młodzieży w Jaczowie.

Dyskusyjne Kluby Książki powstały w Polsce z inicjatywy Instytutu Książki, ich celem jest popularyzacja książek i czytelnictwa.

Jako uczestnicy DKK sami wybierać będziemy książki, które chcemy czytać i omawiać. DKK to oczywiście nie tylko czytanie i rozmowa, ale także zabawa, gry planszowe, filmy, spacery i wycieczki z książką. Jest to miejsce spotkań w przyjaznej atmosferze z osobami, które tak jak my kochają książki i szanują się wzajemnie.

Spotkania będą odbywać się  1-2 razy w miesiącu w zależności od potrzeb, w ustalonym, dogodnym terminie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pierwsze spotkanie  12 marca 2022 (sobota) o godz. 11:00 do  biblioteki w Jaczowie (budynek WDK).

Masz pytania – zadzwoń do Nas lub zapytaj osobiście J

Biblioteka Publiczna Filia Jaczów