Konkurs literacki ” Moja przygoda z misiem”

Zapraszamy do udziały w konkursie literackim „ Moja przygoda z misiem”. Konkurs skierowany jest do naszych młodszych czytelników. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

Poniżej przedstawiamy zasady konkursu:

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 6-10 lat.

1. W dniu 25 listopada 2020r. ( Dzień Pluszowego Misia) na stronie internetowej biblioteki w Jerzmanowej www.bibliotekajerzm.pl zostanie odczytany fragment książki Janiny Porazińskiej „Pamiętnik Czarnego Noska”. Zadaniem uczestników konkursu będzie dopisanie dalszej części opowiadania – przygód Czarnego Noska. Liczymy na Waszą wyobraźnię oraz kreatywność. Popiszcie się swoim talentem literackim. Może wśród Was jest młody pisarz lub pisarka…? W konkursie nie będą brane pod uwagę błędy ortograficzne oraz stylistyczne.
  2. Opowiadanie prześlij w wiadomości na adres biblioteka.jerzm@gmail.com  w terminie do dnia 9 grudnia 2020r. W treści wiadomości prosimy również napisać imię i nazwisko dziecka, wiek, adres zamieszkania, oraz numer telefonu kontaktowego do opiekuna prawnego dziecka.
  3. Nagrodzimy 3 pierwsze miejsca, a zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody ufundowane przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej. Najlepsze prace wyłonione zostaną przez zespół bibliotekarzy Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowej. O wygraniu nagrody poinformujemy drogą mailową.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na udostępnienie jej na stronie internetowej biblioteki w Jerzmanowej wraz z opublikowaniem danych autora (dziecka).

Adres e-mail, nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z Państwem w przypadku wygranej dziecka. Adresy e-mail zostaną usunięte po okresie 2 tygodni od daty zakończenia konkursu. Administratorem bazy adresów e -mail zgłoszonych do tego konkursu jest Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

Mają Państwo prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu proszę o kontakt na adres: biblioteka.jerzm@gmail.com

Poniżej fragment ” Pamiętnika Czarnego Noska”