Spotkanie autorskie z Niną Majewską – Brown!

Spotkanie autorskie z Niną Majewską – Brown!

W dniu dzisiejszym Stodoła Kultury w Jerzmanowej zamieniła się w miejsce pełne emocji i wzruszeń. A to za sprawą Pani Niny Majewskiej – Brown, która jest autorką bestsellerowych powieści związanych z tematyką Auschwitz.

Autorka zadebiutowała w 2015 roku przebojową powieścią Wakacje. Znana jest również z poczytnych powieści obyczajowych, m.in. NinaMąż na nibyŻona na zamówienie. Na literackim koncie Pani Niny jest również ciepło przyjęty przez czytelników kryminał Grzech. Natomiast efektem zainteresowań Pani Niny historią są  powieści tj.„Tajemnica z Auschwitz”, „Anioł życia z Auschwitz”,, „Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz”,  „Ostatnia więźniarka z Auschwitz” oraz „ Ocalona z Auschwitz”. I to właśnie głównie tym książkom poświęcone było dzisiejsze spotkanie.

Autorka opowiedziała dlaczego postanowiła w swoich książkach skupić się na tematyce II wojny światowej i tak trudnych historiach związanych z obozem w Auschwitz, dramatycznych wydarzeniach, spotkaniach i wyborach oraz o poszukiwaniu dokumentów sprzed lat i słuchaniu świadków tych historii. Pani Nina zdradziła nam również swoje najbliższe plany zawodowe, a także kilka „tajemnic” z życia prywatnego.

W spotkaniu uczestniczyli również seniorzy z Klubu Seniora w Maniowie, którzy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali obozowych historii ukazanych w książkach Niny Majewskiej – Brown.

POMOC
Close