KONCERT RELAKSACYJNY

KONCERT RELAKSACYJNY

W miniony piątek (28.10.22) w Bibliotece w Jaczowie odbył się koncert relaksacyjny dla uczniów drugiej klasy Szkoły Podstawowej. Koncert oraz całe zajęcia przeprowadził Pan Patryk Kmieć.

Na rozpoczęcie koncertu dzieci wysłuchały utworów śpiewanych i zagranych na Ukulele przez Pana Patryka, następnie drugoklasiści mogli zrelaksować się przy dźwiękach takich instrumentów jak m.in. Gong, Bęben Szamański, Misy Tybetańskie czy Handpan. W trakcie koncertu dzieci mogły leżeć aby się zrelaksować, kto chciał ten siedział, a nawet kilka osób zdecydowało się potańczyć przy granych dźwiękach.

Po zakończonym koncercie relaksacyjnym, każdy z uczniów mógł spróbować gry na interesującym go instrumencie – co oczywiście cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na zakończenie całego spotkania razem z Panem Patrykiem dzieci zaśpiewały piosenkę o Dinozaurach jak również utwory wymyślone przez siebie.

Dzieci ze spotkania były bardzo zadowolone – dziękujemy za przybycie uczniom klasy drugiej pod wychowawstwem p. Anny Kadrasz ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie.

A Panu Patrykowi Kmieciowi dziękujemy za ciekawe zajęcia i wprowadzenie nas w Świat koncertów relaksacyjnych – co dla uczniów było nowym, ciekawym doświadczeniem.

 

POMOC
Close