Teatr Fuzja z Ciocią Jadzią

29.11.2022 odwiedził nas Teatr Fuzja z Poznania ze spektaklem „Ciocia Jadzia”, który powstał na podstawie książki Elizy Piotrowskiej – „Ciocia Jadzia”. Teatr wystąpił w Stodole Kultury a gośćmi byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Jerzmanowej.

Spektakl okazał się zaskakujący i pełen humoru, zarówno dla dzieci jaki dorosłych. Przedstawiona została historia małej dziewczynki i jej szalonej cioci – Jadzi. Na scenie pojawiły się tez inne barwne postacie – Pelagia Rzepa, wujek Zenek oraz osiedlowy urwis Łukasz Metka. Podczas występu pojawiły się elementy śpiewu i tańca, które rozkręciły publiczność. Na zakończenie, Ciocia Jadzia ogłosiła konkurs na najśmieszniejszą minę, co wywołało dużo uśmiechu na twarzach widowni.

W rolach głównych wystąpili: Jakub Woźniak, Tomasz Rozmianiec oraz Anna Rozmianiec.