WYNIKI KONKURSU „POSTAĆ Z BAJKI”

Wyłonienie zwycięzców spośród wszystkich nadesłanych prac nie było dla nas łatwe, ponieważ dostaliśmy same fantastyczne prace. Poziom kreatywności, fantazji i waszego zaangażowania bardzo nas zaskoczył.

Dlatego też po wyłonieniu zwycięzców postanowiliśmy wyróżnić także wszystkie pozostałe prace.

Każdy z Państwa otrzyma zwrotnego maila, prosimy o ustosunkowanie się do naszej prośby. Nagrody do obioru będę w naszych bibliotekach od 08.11.22 (Wtorek) w godzinach pracy bibliotek.

W kategorii 0-18 pierwsze miejsca i tym samym nagrody główne otrzymują:

1. Anna Drzewiecka – lat 4
  2. Aleksander Worobiew -lat 9
  3. Antonina Grębska – lat 5

Wyróżnienia: Anastazja Bogdańska (7 lat), Borys Dobrzański (lat4), Jagoda Dobrzańska (lat6), Eliza Mikołajewska (7 lat), Kalina Worobiew (2 lata), Nela Worobiew (11 lat), Katarzyna Drzewiecka (7 lat), Maria Drzewiecka (6 miesięcy), Lena Korol (5 lat), Lena Pindel (lat 8) i Blanka Leśniowska ( lat3).

W kategorii 18-100 nagrody otrzymują:

1. Aleksandra Drzewiecka
  2. Klub Seniora+ Gminy Jerzmanowa z siedzibą w Maniowie.

Galeria zdjęć pojawi się również w Bibliotece w Jerzmanowej oraz w Jaczowie.

Aleksander Worobiew
Anna Drzewiecka