Detektywistyczna Noc Bibliotek

Detektywistyczna Noc Bibliotek

Nasza biblioteka bierze udział w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. W tym roku zajęcia odbędą się 30.09.22 (Piątek) w godzinach od 16:00 – 21:00 w Filii Biblioteki Publicznej w Jaczowie, znajdującej się w WDK w Jaczowie, ul. Główna 1.

Hasło przewodnie tegorocznej Nocy Bibliotek brzmi „to się musi powieść”, my idąc za tym hasłem stworzyliśmy „Detektywistyczną Noc Bibliotek” ponieważ podczas naszego spotkania dzieci wezmą udział w zajęciach dziennikarsko detektywistycznych z Panem Krzysztofem Koziołkiem – Pan Krzysztof jest pisarzem i dziennikarzem oraz autorem powieści kryminalnych.

W programie przewidziana jest również projekcja filmu, warsztaty detektywistyczne przygotowane przez zespół bibliotekarzy oraz kulinarna uczta w trakcie naszych przygód.

Aby dziecko mogło wziąć udział w Nocy Bibliotek, należy je zapisać w naszych bibliotekach w Jerzmanowej albo w Jaczowie. Przy zapisie niezbędne będzie podpisanie zgody na udział dziecka w akcji „Noc Bibliotek” ( Szczegóły w regulaminie poniżej). Zapisy trwają do dnia 28.09.22(Środa) – liczba miejsc ograniczona, zapisujemy tylko maksymalnie 20 osób. Zapraszamy dzieci w wieku od 9 do 14 lat.

 

POMOC
Close