Joanna Fabicka – spotkanie z młodzieżą

Joanna Fabicka – spotkanie z młodzieżą

W maju Naszą bibliotekę odwiedziła znana autorka książek dla młodzieży i dorosłych Pani Joanna Fabicka. Pisarka w zajmujący sposób opowiedział o swojej najnowszej powieści dla młodzieży. Książki spod pióra Pani Joanny odpowiadają na aktualne problemy młodych ludzi i nie boją się tematów tabu. Tytuł „#me” porusza temat alkoholizmu rodzica. Jest to historia nastoletniej Sary, która zmaga się z nałogiem swojej mamy.

Druga cześć spotkania miała charakter warsztatów. Przedmiotem ćwiczenia były emocje i uczucia, które tak często nami kierują decyzjami młodzieży. Uczestnicy spotkania spisali także swoje potrzeby te materialne i niematerialne. Młodzież uczestniczyła w dyskusji, śmiał nazywając to czego tak naprawdę oczekuje od dorosłych opiekunów- rodziców.

Uczestnikami spotkania byli uczniowie klasy 8 SP w Jerzmanowej oraz członkowie DKK. Za pomoc w organizacji spotkania autorskiego dziękujemy Dyrektor Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Galla Anonima w Głogowie oraz Pani Barbarze Tuczyńskiej – bibliotekarzowi SP w Jerzmanowej.

 

POMOC
Close